Tafeltennis   |    Darts   |   Jeu de Boules   |   Klaverjassen

Agenda

Februari,
2020
Februari 2020
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 February 2020 2 Sunday, 2 February 2020
3 Monday, 3 February 2020 4 Tuesday, 4 February 2020 5 Wednesday, 5 February 2020 6 Thursday, 6 February 2020 7 Friday, 7 February 2020 8 Saturday, 8 February 2020 9 Sunday, 9 February 2020
10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020 16 Sunday, 16 February 2020
17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020 23 Sunday, 23 February 2020
24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020 1

Pokeravond bij ttv TOGB, aanwezig 19.30, aanvang 20.00

Toon evenementen van alle categorieën


In deze agenda staan alle activiteiten bij TOGB vermeld. Voor tafeltennissers is het mogelijk om aan toernooien van de Nederlandse tafeltennisbond (NTTB) mee te doen. De toernooien die op nationaal niveau georganiseerd worden zijn hier te vinden. De toernooien die door de NTTB afdeling West georganiseerd worden zijn hier te vinden. Indien op toernooien live-scoring aanwezig is kunt u hier klikken om vervolgens het toernooi aan te klikken.

Clubgebouw Instagram twitter facebook Tafeltennisvereniging TOGB is gevestigd in 'Den Opper'
Het Hoge Land 7
2652 EA  Berkel en Rodenrijs