Tafeltennis   |    Darts   |   Jeu de Boules   |   Klaverjassen

Agenda

Januari,
2019
Januari 2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
31 1 Tuesday, 1 January 2019 2 Wednesday, 2 January 2019 3 Thursday, 3 January 2019 4 Friday, 4 January 2019 5 Saturday, 5 January 2019 6 Sunday, 6 January 2019
7 Monday, 7 January 2019 8 Tuesday, 8 January 2019 9 Wednesday, 9 January 2019 10 Thursday, 10 January 2019 11 Friday, 11 January 2019 12 Saturday, 12 January 2019 13 Sunday, 13 January 2019
14 Monday, 14 January 2019 15 Tuesday, 15 January 2019 16 Wednesday, 16 January 2019 17 Thursday, 17 January 2019 18 Friday, 18 January 2019 19 Saturday, 19 January 2019 20 Sunday, 20 January 2019
21 Monday, 21 January 2019 22 Tuesday, 22 January 2019 23 Wednesday, 23 January 2019 24 Thursday, 24 January 2019 25 Friday, 25 January 2019 26 Saturday, 26 January 2019 27 Sunday, 27 January 2019
28 Monday, 28 January 2019 29 Tuesday, 29 January 2019 30 Wednesday, 30 January 2019 31 Thursday, 31 January 2019 1 2 3
Toon evenementen van alle categorieën


In deze agenda staan alle activiteiten bij TOGB vermeld. Voor tafeltennissers is het mogelijk om aan toernooien van de Nederlandse tafeltennisbond (NTTB) mee te doen. De toernooien die op nationaal niveau georganiseerd worden zijn hier te vinden. De toernooien die door de NTTB afdeling West georganiseerd worden zijn hier te vinden. Indien op toernooien live-scoring aanwezig is kunt u hier klikken om vervolgens het toernooi aan te klikken.

ClubgebouwfacebooktwitterTafeltennisvereniging TOGB is gevestigd in 'Den Opper'
Het Hoge Land 7
2652 EA  Berkel en Rodenrijs